KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14752088

nr 1475 2088

Alice Bergström, "Lundagatan i snö". Signerad, daterad 1940. Olja på duk, 24x31 cm, yttermått inklusive ram: 30x38 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 juni 2022
kl 20:27:39

15/6 13:03:23 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 20 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer